w

Kontaktpersoner

Her er kontaktpersoner til alle lag.
Vi vet at alle kampene ikke passer hver uke. Vi håper alle er velvillige når noen ønsker å bytte kampdag.
Dersom noe er feil i listen håper vi dere gir beskjed

20.11.201622:45 Roar Grønmo
Signal Vinter Tour 2018    
       
Lag Kontakt Telefon Mail
GOLF ASAP Peter Hauff 92822443 peterhauff@gmail.com
SIGDAL Per ivar Robertsen 45473371 perivar.robertsen@gmail.com
KAOS HUNDHOLMEN Brynjar Storvik 95739337 brynjar.storvik@gmail.com
SALTEN GOLF Sigve Bollestad 90879304 sigve@bodogolfpark.no
SYMRA MAIJNSKOR Amund Jensen 92686069 AMUNDBODO@HOTMAIL.COM
TEAM CHARGE365 Erik Bråten 90944548 erik.braten@telering.no
TEAM LYSTPÅ Svein K Malin 99321911 svein.kristian@malin.no
FAMILIEN Roar Grønmo 41412390 post@bodogolfsenter.no
NORDASFALT Ove Andreasen 91571284 OVE@NORDASFALT.NO
BODØ DENTAL Håvard Nøstdhal 90270349 HAAVARD.NOESTDAHL@HOTMAIL.COM 
VASSDALSVIK SPRINTERS Glenn Håvar Brottveit 40532879 glenn.havar.brottveit@wideroe.no
DOGLEG Runar 91385131 ruhen@online.no
A-TEAM Christian Skau 97532737 chrskau@frisurf.no
NUMBER ONE Mona Lindal 90117465 ml@bodo.kommune.no
BGK POWER Kristian Hals 91879579 kristian_hals@hotmail.com
VEGVESENET/VBIL Tarje Buraas 41447749 tarjei.bruaas@vegvesen.no