L

w

Kontaktpersoner

Her er kontaktpersoner til alle lag.
Vi vet at alle kampene ikke passer hver uke. Vi håper alle er velvillige når noen ønsker å bytte kampdag.
Dersom noe er feil i listen håper vi dere gir beskjed

20.11.201622:45 Roar Grønmo
  LystPå Vintertour 2019 / 2020  
  Lag Kontaktperson E-post Mobil
1 A-Team Kevin Christensen kevva01@gmail.com 97667632
2 Avinor Peter Fleicher Hauff peterhauff@gmail.com 92822443
3 Bodø Golfklubb Kristian Hals kristian_hals@hotmail.com 91879579
4 Dnb Bodø Martin Schjolberg martin.solstad.schjolberg@dnb.no 95090744
5 Familien Roar Grønmo roagroen@online.no 41412390
6 Larsen mat og vinbar Andreas Spørck andreas@restaurantbjork.no 95831467
7 Nordasfalt Ove Andreassen ove@nordasfalt.no 91571284
8 Nr. One Marte Helness Marte.helness@gmail.com                       47451699
9 Salten golfklubb Sigve Bollestad Sigve@bodogolfpark.no 90198444
10 Sigdal Kjøkken Per Ivar Robertsen perivar.robertsen@gmail.com 45473371
11 Symra Mannskor Amund Jenssen

olahelness@gmail.com

92686069
12 Team Dogleg Runar Henriksen runar@caranord.no 91385131
13 Una Capa Knut Ørsnes knut_oersnes@hotmail.com 95484940
14 VBIL Tarjei Bruaas tarjei.bruaas@vegvesen.no 41447749